Special Products
Special Products
Price zł212.63 Regular price zł314.63
Price zł186.42 Regular price zł276.42
Price zł89.84 Regular price zł105.69
-15%
Price zł44.96 Regular price zł64.23
-30%
All Sale Products
Testimonial
Testimonial
La Passion du Vin Warszawa +48 690 886 900 jm.shiraz@winnica.pl
Ponad 20 lat temu poznałem smak Chateau z Bordeaux. Było okropne. Niesłodkie, cierpkie i kwaśne, ale miałem to szczęście spotkać na swojej drodze ludzi, którzy wcale mi nie wmawiali, że francuskie wino jest dobre, bo francuskie, tylko pokazali jak i… do czego je pić. Szybko przekonałem się, że wino jest częścią jedzenia, że jest wręcz przyprawą, a umiejętnie i z wyczuciem stosowane wzbogaca smak potraw. Z czasem przyszła swoboda i łatwość poruszania się w tej na pozór tylko skomplikowanej materii. Doceniają to także moi klienci, co jest dla mnie powodem do radości i satysfakcji. Wino jest moją pasją, a pasja pracą. To przyjemne uczucie, gdy prywatne hobby staje się pracą, prawda?
La Passion du Vin Warszawa +48 791 900 911 p.petrov@winnica.pl
Moja rodzina w Bułgarii uprawia winorośl od ponad 5 pokoleń. Jeszcze jako młody chłopak uczestniczyłem we wszystkich etapach produkcji wina (pielęgnacji winnic, zbiory i winifikacji winogrona). W Polsce od ponad 16 lat zajmuję się sprzedażą i doradztwem win. Przez te wszystkie lata nagromadziłem olbrzymią wiedzę na temat świata wina i kultury ich spożywania. Kocham wino, lubię o nim rozmawiać i chętnie podzielę się z Państwem swoją wiedzą.
CityWine Szczecin +48 506 370 540 p.smolenski@citywine.pl
Moja „przygoda" z winem zrodziła się wiele lat temu, kiedy jako młody kucharz rozpocząłem pracę w jednej z czołowych szczecińskich restauracji. Usłyszałem wtedy, że jeżeli ktoś lubi kuchnię, to wprowadzając doń wino, rozpocznie całkiem nowy rozdział w życiu. I tak się zaczęło: szkolenia, degustacje, wyjazdy do producentów, rozmowy o winie. Dziś śmiało mogę powiedzieć, iż wiedza o winie, to wiedza nieskończona tak długo, jak długo winiarze będą je robić. Pierwszego spróbowanego wina co prawda nie pamiętam, ale na pewno jest kilka perełek, do których zawsze wracam, jak: Sauvignon z Nowej Zelandii, Malbec z Argentyny czy Shiraz z Izraela. Dziś, już świadomy smaku i zapachu z wielką przyjemnością przedstawię Państwu selekcję win z całego świata. Zapraszam do współpracy Paweł Smoleński, Manager restauracji CityWine w Szczecin.
CityWine Gdynia, Sopot +48 668 125 701 k.sprung@citywine.pl
Przygodę z winami rozpocząłem w 2000 roku podczas pracy na promach pasażerskich Princess Cruises. To w Nowej Zelandii i Tasmanii zasmakowałem czaru wina i zdecydowałem, że właśnie z winami chce związać swoją przyszłość. Po pół roku, uwięziony na Polinezji Francuskiej, postanowiłem wrócić z Raju, aby dzielić się z Państwem czym, na Boga, jest prawdziwe wino. Wino jest dla mnie przede wszystkim środkiem porozumienia, eliksirem przetrwania i antre do szczęśliwego życia. Praca z winami sprawia mi niezwykłą przyjemność i stała się poszukiwaniem idealnego partnerstwa z ciekawymi ludźmi, restauracją i sztuką. Do usług Państwa pozostaje Krzysztof Sprung
CityWine Łódź +48 506 370 518 p.marciniak@citywine.pl
Żeby mówić o winie trzeba go spróbować, poznać, wysłuchać historii producenta, jego filozofii. Tak naprawdę nie mam ulubionego tytułu ani nawet kierunku, czy szczepu. Wino to bufor emocji a te zależą od sytuacji, więc wino musi być odpowiednie i inne w danej chwili.
CityWine Szczecin, Gorzów Wielkopolski +48 506 370 526 w.cieslukowski@citywine.pl
Moja przygoda z winem zaczęła się w 1999 roku, kiedy to zacząłem pracę w specjalistycznym sklepie winiarskim w Szczecinie. Moja wiedza na temat win była niewielka, ale coś mi mówiło że ten świat jest wyjątkowy. Każdy dzień był poznawaniem czegoś niezwykłego, co opierało się na zmyśle wzroku, smaku a przede wszystkim zapachu, który w winach jest dla mnie najważniejszy. Po minonych latach pracy w branży winiarskiej i setkach spróbowanych win oddaję do Państwa dyspozycji całą moją wiedzę i doświadczenie. A, i jeszcze jedno… wina z południa Włoch to dla mnie uczta dla ciała i ducha. Zapraszam do kontaktu dział HoReCa.
CityWine Lublin +48 600 047 026 lublin@citywine.pl
Zawodowa przygoda z winem rozpoczęła się w 2002 roku i trwa do dziś. Moje doświadczenie w handlu winem zdobywałem w oparciu o szkolenia, degustacje, spotkania z winiarzami oraz wizyty w winnicach. W 2005 r. dobierałem wina do uroczystego obiadu Premierów grupy Wyszehradzkiej w Kazimierzu Dolnym n. Wisłą. Od 2006 r. prowadzę profesjonalne szkolenia dla kadry kelnerskiej oraz dobieram wina do kart win. Organizuję wykwintne kolacje, degustacje oraz warsztaty winiarskie dla klientów indywidualnych oraz firm. Jestem do Państwa dyspozycji w Winiarni CityWine w Lublinie. Zapraszam.
CityWine Warszawa
+48 606 658 658 r.tujak@citywine.pl
CityWine Grzybowska +48 22 416 13 76 e.nieznanska@citywine.pl
Pochodzę z Bułgarii, kraju winem płynącym, z regionu, w którym winnice przydomowe stanowią naturalny krajobraz. Wszelkie prace związane z produkcją wina były mi znane od najmłodszych lat. Zawodowo winami zajmuję się od 1993 roku. Podczas rocznego stażu w Chateau Taillefer, Pomerol we Francji zaczęłam zdobywać profesjonalną wiedzę o winie. Poszerzałam ją na targach winnych w krajach europejskich i podczas wizyt u producentów wina. Po ponad 25 latach w branży winiarskiej uważam, że nie ma lepszych win od tych produkowanych w regionie Bordeaux we Francji. Swoją wiedzę przekazuję klientom prowadząc kursy wiedzy o winie w winiarni CityWine przy ul. Grzybowskiej 2 w Warszawie. Zapraszam do kontaktu, jeżeli chcą Państwo poszerzyć swoje winne savoir-vivre.
CityWine Wrocław +48 571 443 331 m.lazowski@citywine.pl
W 2010 roku rozpocząłem pracę z winem, która rozwinęła się w przygodę i pasję na całe życie. Znaczącym momentem w tej podróży była degustacja niezwykle szlachetnego, izraelskiego wina Inspire Meritage z winnicy Teperberg, które wywołało we mnie zachwyt. Tego uczucia życzę każdemu z Państwa. Być może ta przygoda zacznie się dzięki jednemu z kilkuset win, które mam do zaoferowania Państwu jako przedstawiciel Citywine. Zapraszam do współpracy restauracje i hotele w regionie śląskim, jak również firmy i klientów indywidualnych, niezwiązanych bezpośrednio z działem HoReCa. Wspieram, szkolę i oferuję pomoc w doborze odpowiedniego wina. Pozdrawiam, Marcin Łazowski
CityWine Kraków +48 601 867 266 w.bobula@citywine.pl
Na rynku HoReCa w Krakowie i okolicach pracuję od 1989 roku. Przez te lata obserwowałem jak zmieniał się rynek wina w Polsce, jak zmieniała się świadomość klientów. Z jednej strony dzisiaj jest dużo łatwiej niż kiedyś kupić w Polsce wina od najlepszych producentów, z drugiej jednak strony - marnych win jest tak wiele, że łatwo się w tym zagubić. Na co dzień doradzam i pomagam restauratorom w przygotowywaniu selekcji win i alkoholi. Bo najważniejsze jest to żeby Karta Win była świadomie dobrana do Karty Menu w danej restauracji.
CityWine Trójmiasto, Bydgoszcz, Toruń +48 607 808 146 m.krupa@citywine.pl
Moja przygoda ze światem wina rozpoczęła się w 2009 roku od pracy w winiarni. To tam przez 2 lata uczyłem się, poznawałem i próbowałem wina. Od zawsze uwielbiałem podróżowanie i poznawanie nowych miejsc, ludzi. W winie fascynuje mnie powiązanie człowieka z przyrodą, geografią oraz mariaż wina z jedzeniem. Lubuję się w winach prawdziwych, pochodzących z rodzinnych winnic, które z pokolenia na pokolenia kultywują tradycję. Moje ulubione kierunki winiarskie to Toskania i Bordeaux. Zapraszam do współpracy.
CityWine Grzybowska +48 22 416 13 76, +48 501 273 094 a.janowski@citywine.pl
Pracuję z winami od lat 90-tych. Wtedy też, pod wpływem objazdu po francuskich regionach winiarskich, narodziła się we mnie prawdziwa pasja do wina. Na magię tego wyjazdu wpłynęło podejście organizatorów, degustacje prowadzone bezpośrednio w winnicach, idealnie dobrane do wina specjały. Przez lata prowadziłam wiele winiarni, współpracowałem ze sklepami specjalistycznymi z branży, restauracjami oraz z klientem indywidualnym, organizując kolekcje i wyposażenie do zbiorów. Obecnie współprowadzę winiarnię CityWine przy ul. Grzybowskiej 2 w Warszawie, gdzie oferuję swoją pomoc w wyborze odpowiedniego wina. Zapraszam Państwa serdecznie do wizyty i kontaktu. Artur Janowski
CityWine Szczecin +48 91 488 81 72, +48 514 290 850 j.ciesielski@citywine.pl
Wino… już od paru lat pokazuje mi bardziej elegancką i bogatą stronę alkoholi, stronę w której uwielbiam się odnajdywać. Szkolenia, degustacje i prowadzenie rozmów o winie to kolejne atuty tego trunku. Praca z winem to ogromna przyjemność, doszukiwanie się aromatów, smaków i cech wina w kieliszku to sposób na to, aby każdy dzień potrafił zaskoczyć. Z przyjemnością pomogę Państwu odnaleźć w naszej bogatej ofercie win to, które trafi w Państwa gust. Jakub Ciesielski – Citywine Szczecin.
La Passion du Vin Poznań +48 692 599 768 b.mikolajczyk@citywine.pl
Moja przygoda z winem rozpoczęła się w 1999 roku w Restauracji Milano w Poznaniu. To właśnie jej właściciel zaraził mnie pasją do wina na tyle skutecznie, że do dziś i chyba na zawsze, wino będzie moim towarzyszem na drodze życia. Zapraszam do współpracy.
Truffles
Truffles
Grid
List

There are 12 products.

Grid
List
Showing 1-12 of 12 item(s)

Active filters