Vale de Lobos Rose

Vale de Lobos Rose

48,00 zł
Brutto

 

Produkowany z odmian winorośli Touriga Nacional i Aragonez, z winnic Quinta da Ribeirinha w dzielnicy Ribatejano, został poddany fermentacji przy ścisłej kontroli temperatury. Żywe, różowe, jest eleganckim winem o zapachu czerwonych owoców, brzoskwini i nut kwiatowych. W ustach świeże, intensywne i trwałe. 2-miesięczne starzenie w amerykańskim dębie.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Produkowany z odmian winorośli Touriga Nacional i Aragonez, z winnic Quinta da Ribeirinha w dzielnicy Ribatejano, został poddany fermentacji przy ścisłej kontroli temperatury. Żywe, różowe, jest eleganckim winem o zapachu czerwonych owoców, brzoskwini i nut kwiatowych. W ustach świeże, intensywne i trwałe. 2-miesięczne starzenie w amerykańskim dębie.

Położona w Póvoa de Santarém na północnym brzegu rzeki Tejo, Quinta da Ribeirinha jest przedsięwzięciem rodzinnym od ponad trzech pokoleń. 95-hektarowa posiadłość położona jest w sercu obszaru Bairro w regionie Tejo i składa się z 60 hektarów winnic obsadzonych rodzimymi odmianami portugalskimi i międzynarodowymi. Wapienne gleby gliniaste i winnice od strony południowej otrzymują optymalne korzyści z uprawy winorośli w ciepłym klimacie kontynentalnym, uzupełnionym wpływem Oceanu Atlantyckiego. Przemyślane podejście rodziny Candido do produkcji wina łączy najlepsze nowoczesne tradycyjne praktyki, koncentrując się na najczystszych przejawach terroir oraz rocznika. Zaangażowanie rodziny w region Tejo jest przedstawione w każdym kieliszku wina Quinta da Ribeirinha.

POR25
1 Przedmiot

Opis

Kolor
różowe
Kraj
Portugalia
Producent
Quinta da Ribeirinha
Region
Tejo
Apelacja
Vinho Regional Tejo
Szczep
Tempranillo
Smak
Wytrawne
Dojrzewanie wina
2 miesiące
Tytoń, kawa, czekolada
0
Suszone owoce
2
Dojrzałe owoce
3
Konfitury, wanilia
2
Masło, orzechy
1
Tropikalne owoce
1
Warzywa, zielone owoce
1
Cytrusy, kwaśne owoce
2
Minerały
2
Ściółka leśna, fiołki
1
Piżmo, skóra
0
Dąb, dym, garbniki
0
alkohol
12%

Podobne wina

To top