Tierras del Isasa Tempranillo
36,59 zł

Dodaj do ulubionych

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Rioja to najbardziej znany region winiarski Hiszpanii, położony w jej północnej części przy szlaku pielgrzymkowym do Santiago del Compostela. Pierwsze winorośle na tym obszarze zasadzili Rzymianie już w II w p.n.e. Popularność tego szczepu i bardzo dobre rezultaty otrzymywane podczas produkcji win sprawiły, że odmiana ta rozprzestrzeniła się na całą Hiszpanię i w różnych jej regionach przybrała odmienne nazwy jak chociażby Tinta del País, Aragonés, Cencibel, Ull de Llebre, Tinto Fino i Tinta de Toro.
Bodega Ontanón jest wielopokoleniową, rodzinną winiarnią znajdującą się w regionie Rioja Baja. Pasja dla winorośli, pasja do wina i pasja do sztuki to motto rodziny Pérez Cuevas, która wierzy, że każdy z tych elementów przyczynia się do ludzkiego rozwoju i doświadczenia oraz ilustruje ważne połączenie ziemi z ludźmi i kulturą.
Lekkie i dobrze ułożone wino, z aromatami i smakami dojrzałych malin i soczystych truskawek oraz aksamitną strukturą tanin. Polecane do lekkich mięsnych i warzywnych tapasów, pieczonego drobiu, polędwicy wieprzowej.

Opis

Kolor
czerwone
Producent
Bodegas Ontanon
Rocznik
2017
Kraj
Hiszpania
Apelacja
D.O.Ca. Rioja
Region
Rioja
Szczep
Tempranillo
Recenzje

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję

Tierras del Isasa Tempranillo

Napisz recenzję