Sangria 10 litrów - Clos Estrada tinto
317,07 zł
Ilość

Dodaj do ulubionych

 

Zasady dostawy

 

Reklamacje i zasady zwrotu

 

Polityka bezpieczeństwa

Sangria to tradycyjny alkoholowy napój popularny w Hiszpanii i Ameryce Południowej, bazujący na czerwonym, wytrawnym winie oraz owocach. Nazwa napoju nawiązując do jego barwy, wywodzi się od sangre, które oznacza krew.

Sangria Clos Estrada pochodzi prosto ze słonecznej Katalonii, uwodząc swą świeżością i słodyczą. Oparta jest na szczepie Tempranillo, wraz z owocowymi akcentami, które zawdzięcza tylko i wyłącznie naturalnym ekstraktom z grejpfrutów, pomarańczy, cytryn oraz innych owoców śródziemnomorskich i tropikalnych. Wino ma mocną strukturę, a połyskliwy kolor wskazuje na jego młodość. Intensywne aromaty owoców cytrusowych mieszają się z aromatami bardzo dojrzałych czerwonych owoców, z nutami kwiatu pomarańczy i maliny, które sugerują świeży, słodki i owocowy napój. Przyjemny finisz, podkreślający kwasowość owocu dzięki bardzo dobrze zintegrowanym wzmocnionym akcentom.

Ta Sangria smakuje wyśmienicie sama, jedynie schłodzona. Jednak najbardziej klasycznym sposobem jej podawania jest zmieszanie jej w dzbanie z owocami (przeważenie jabłkami i pomarańczami) oraz dużą ilością lodu. Sangria Clos Estrada to przyjemny letni napój, który miesza dwa dobra połączone w kulturze śródziemnomorskiej: wino i cytrusy.

HI188
11 Przedmioty

Opis

Kolor
czerwone
Producent
Vins Grau
Kraj
Hiszpania
Region
Catalunya (Catalonia)
Szczep
Tempranillo

Specyficzne kody

Recenzje

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję

Sangria 10 litrów - Clos Estrada tinto

Napisz recenzję