• -15%
Family Reserve Cab.Sauvignon/Syrah
89,84 zł Zniżka 15%
105,69 zł
Ilość

Dodaj do ulubionych

 

Zasady dostawy

 

Reklamacje i zasady zwrotu

 

Polityka bezpieczeństwa

Pierwsze winnice w Dolinie Maule, położonej 250 kilometrów na południe od stolicy Chile – Santiago, zakładane były już pod koniec XVI wieku przez pierwszych kolonizatorów przybyłych na te tereny z Hiszpanii. Dolina Maule jest jednym z najważniejszych chilijskich regionów produkujących wino, ze zdefiniowaną przez tamtejszy system apelacyjny i prawnie chronioną nazwą miejsca pochodzenia i uprawy winorośli. Jest to jeden z największych regionów uprawy winorośli w Chile i jest również jedną z najstarszych i najbardziej zróżnicowanych dolin w kraju. Sauvignon Blanc jest drugim, obok Chardonnay, pod względem wielkości upraw szczepem białej odmiany winorośli, który ze względu na możliwość wyboru przez winiarzy różnych mikroklimatów daje zaskakująco odmienne rezultaty.

Wino produkowane jest przez spadkobierców przybyłej do Chile pod koniec XIX wieku włoskiej rodziny winiarzy – Casanova. Wina z etykietą Hugo Casanova odznaczają się niezwykłą finezją, elegancją i wyjątkową równowagą pomiędzy wszystkimi najważniejszymi elementami każdego z nich.

Wino starzone 12 miesięcy we francuskim dębie. Niesamowicie intensywna rubinowa czerwień. W nosie wyczuwalne dojrzałe czerwone owoce, przyprawy, nuty wanilii. Bardzo eleganckie, złożone. Dość solidne taniny i długi finisz.

CI37
227 Przedmioty

Opis

Kolor
czerwone
Producent
Hugo Casanova
Kraj
Chile
Apelacja
Velle de Maule
Region
Velle de Maule
Szczep
Cabernet Sauvignon, Syrah
Dojrzewanie wina
32 miesiące

Specyficzne kody

Recenzje

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję

Family Reserve Cab.Sauvignon/Syrah

Napisz recenzję