Inspire Destitage
107,32 zł

Dodaj do ulubionych

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Biała mieszanka szczepów Viognier, Sauvignon Blanc i French Colombard, łączy bogate smaki owocowe i elegancką finezję. To czarujące wino jest ostre i świeże, wypełnione aromatem cytryny i jabłka. Ma porywającą kwasowość i delikatne wykończenie. 

Po nocnych zbiorach winogrona Viognier przyjeżdżają do winnicy wczesnym rankiem. Są natychmiast i delikatnie wyciskane, aby zachować wysoką jakość owoców i zapobiec utlenianiu.
Po sprasowaniu moszcz zostaje przeniesiony do schłodzonych zbiorników. Po dekantacji moszczu dodaje się drożdże i rozpoczyna się fermentacja, która trwa od dwóch do trzech tygodni w niskiej temperaturze w celu zachowania aromatu wina. Aby rozwinąć profil aromatyczny i poszerzyć podniebienie wina, 30% wina leżakowało w beczkach z francuskiego dębu przez okres czterech miesięcy. Resztę wina pozostawiono w zbiornikach ze stali nierdzewnej.
Sauvignon Blanc i francuskie winogrona Colombard zbierane są w późniejszym terminie, a następnie poddawane podobnemu procesowi. Wreszcie kilku degustatorów na degustacji w winiarni decyduje o ostatecznej mieszance wina - 60% Viognier, 25% Sauvignon Blanc, 15% French Colombard. Wino nie podlega fermentacji malolaktycznej, aby zachować świeże właściwości.

Opis

Kolor
białe
Producent
Teperberg
Kraj
Izrael
Apelacja
Judean Hills/Shomron
Region
Judean Hills
Shomron
Szczep
Viognier, Sauvignon Blanc, Chenin Blanc
Dojrzewanie wina
4 miesiące
Recenzje

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję

Inspire Destitage

Napisz recenzję