Inspire Destitage
107,32 zł
Ilość

Dodaj do ulubionych

 

Zasady dostawy

 

Reklamacje i zasady zwrotu

 

Polityka bezpieczeństwa

Biała mieszanka szczepów Viognier, Sauvignon Blanc i French Colombard, łączy bogate smaki owocowe i elegancką finezję. To czarujące wino jest ostre i świeże, wypełnione aromatem cytryny i jabłka. Ma porywającą kwasowość i delikatne wykończenie. 

Po nocnych zbiorach winogrona Viognier przyjeżdżają do winnicy wczesnym rankiem. Są natychmiast i delikatnie wyciskane, aby zachować wysoką jakość owoców i zapobiec utlenianiu.
Po sprasowaniu moszcz zostaje przeniesiony do schłodzonych zbiorników. Po dekantacji moszczu dodaje się drożdże i rozpoczyna się fermentacja, która trwa od dwóch do trzech tygodni w niskiej temperaturze w celu zachowania aromatu wina. Aby rozwinąć profil aromatyczny i poszerzyć podniebienie wina, 30% wina leżakowało w beczkach z francuskiego dębu przez okres czterech miesięcy. Resztę wina pozostawiono w zbiornikach ze stali nierdzewnej.
Sauvignon Blanc i francuskie winogrona Colombard zbierane są w późniejszym terminie, a następnie poddawane podobnemu procesowi. Wreszcie kilku degustatorów na degustacji w winiarni decyduje o ostatecznej mieszance wina - 60% Viognier, 25% Sauvignon Blanc, 15% French Colombard. Wino nie podlega fermentacji malolaktycznej, aby zachować świeże właściwości.
IZ99
169 Przedmioty

Opis

Kolor
białe
Producent
Teperberg
Kraj
Izrael
Apelacja
Judean Hills/Shomron
Region
Judean Hills
Shomron
Szczep
Viognier, Sauvignon Blanc, French Colombard
Dojrzewanie wina
4 miesiące

Specyficzne kody

Recenzje

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję

Inspire Destitage

Napisz recenzję