Essence Chardonnay

Essence Chardonnay

190,00 zł
Brutto

Kupuj więcej i negocjuj ceny! Napisz na sklep@citywine.pl

Wino starzone 11 miesięcy w dębowych beczkach. Złożone i soczyste wino, które charakteryzuje się głębokim, czystym, złotym odcieniem. Występują aromaty grejpfrutów, cytrusów, ananasa i tropikalnych owoców, które są równoważone zapachami miękkiego drewna, masła i orzechów. Tekstura wina jest miękka i okrągła.

Ilość
Dostępne

Wino starzone 11 miesięcy w dębowych beczkach. Złożone i soczyste wino, które charakteryzuje się głębokim, czystym, złotym odcieniem. Występują aromaty grejpfrutów, cytrusów, ananasa i tropikalnych owoców, które są równoważone zapachami miękkiego drewna, masła i orzechów. Tekstura wina jest miękka i okrągła.

Winnica została założona w 1870 roku przez Abrahama Teperberga i jego syna Zeeva Zaida Teperberga. Zarządzana przez Moti Teperberga Teperberg jest obecnie jedną z wiodących izraelskich winnic, produkującą ponad 100 odmian wina i soku winogronowego. Firma sprzedaje ponad cztery miliony butelek rocznie, lokalnie i na całym świecie. Teperberg jest wymieniany jako jedna z najbardziej znanych izraelskich winnic.

IZ103
6 Przedmioty

Opis

Kolor
białe
Kraj
Izrael
Producent
Teperberg
Apelacja
Ayalon Valley - Jerusalem
Szczep
Chardonnay
Dojrzewanie wina
11 miesięcy
Smak
Wytrawne
To top