Bechtheimer Sauvignon Blanc trocken

Bechtheimer Sauvignon Blanc trocken

124,00 zł
Brutto

Bardzo świeże, miękkie i ziemiste wino. Odnajdziemy tu mocną cytrusowość, landrynkową słodycz i mineralność. Idealnie będzie pasowało do ryb, owoców morza i sushi. Żyzne gleby lessowe nadają temu winu pełnię, charakter i siłę.

Ilość
Dostępne

Bardzo świeże, miękkie i ziemiste. Odnajdziemy tu mocną cytrusowość, landrynkową słodycz i mineralność. Idealnie będzie pasowało do ryb, owoców morza i sushi. Żyzne gleby lessowe nadają temu winu pełnię, charakter i siłę.

Rodzinna winiarnia Weingut Erbeldinger  produkuje wina z sukcesami od ponad 50 lat. Prowadzona jest w sposób ekologiczny. Winorośle rosną na glebach lessowo-gliniastych w najlepszych lokalizacjach w Bechtheim i Gundheim w regione Rheinhessen. Obszar ten jest nie tylko największym winiarskim terytorium, ale najbardziej dynamicznym z największą liczbą nowych winnic z młodymi winiarzami, którzy łączą tradycję z nowoczesnością. W winnicy uprawiane są odmiany charakterystyczne dla tego regionu, które oferują pełnię smaku i umiarkowaną zawartość alkoholu.

GE30
4 Przedmioty

Opis

Kolor
białe
Smak
Wytrawne
Kraj
Niemcy
Producent
Weingut Erbeldinger
Region
Rheinhessen
Apelacja
Rheinhessen
Szczep
Sauvignon Blanc
Tytoń, kawa, czekolada
0
Suszone owoce
2
Dojrzałe owoce
3
Konfitury, wanilia
2
Masło, orzechy
2
Tropikalne owoce
2
Warzywa, zielone owoce
3
Cytrusy, kwaśne owoce
4
Minerały
2
Ściółka leśna, fiołki
0
Piżmo, skóra
0
Dąb, dym, garbniki
0
alkohol
11,5%
Przedział cenowy
100-150zł

Podobne wina

To top