Vision Shiraz

Vision Shiraz

76,00 zł
Brutto

 

Wino dojrzewało we francuskim i amerykańskim dębie przez 5 miesięcy. Miękkie, okrągłe i bardzo przyjemne śródziemnomorskie wino o zrównoważonym kształcie, dobrej kwasowości. Bogate w ciało i owoce.

Ilość
Dostępne

To izraelskie wino jest produkowane w 100% ze szczepu Shiraz. Winogrona przybyły do winnicy wczesnym rankiem, tuż po mechanicznym zebraniu. Winogrona zostały oddzielone od łodyg i po delikatnym prasowaniu zostały przeniesione ze skórkami i nasionami do zbiorników ze stali nierdzewnej, aby rozpocząć fermentację, która trwa 7 dni, w temperaturze 25° C. Po zakończeniu fermentacji alkoholowej wino przeniesiono do zbiornika magazynowego, a skórki delikatnie wyciśnięto w ten sam zbiornik za pomocą prasy pneumatycznej w celu rozpoczęcia fermentacji malolaktycznej. Ma to na celu stabilizację i zmiękczenie wina. Wino dojrzewało we francuskim i amerykańskim dębie przez 5 miesięcy. Miękkie, okrągłe i bardzo przyjemne śródziemnomorskie wino o zrównoważonym kształcie, dobrej kwasowości. Bogate w ciało i owoce.

Winnica została założona w 1870 roku przez Abrahama Teperberga i jego syna Zeeva Zaida Teperberga. Zarządzana przez Moti Teperberga Teperberg jest obecnie jedną z wiodących izraelskich winnic, produkującą ponad 100 odmian wina i soku winogronowego. Firma sprzedaje ponad cztery miliony butelek rocznie, lokalnie i na całym świecie. Teperberg jest wymieniany jako jedna z najbardziej znanych izraelskich winnic.

IZ93
6 Przedmioty

Opis

Kolor
czerwone
Kraj
Izrael
Producent
Teperberg
Apelacja
Judaen Lowlands
Szczep
Shiraz
Dojrzewanie wina
5 miesięcy
Smak
Wytrawne
alkohol
12,5%
To top