Inspire Meritage Cabernet Sauvignon-Merlot-Petit Verdot-Cabernet Franc

Inspire Cabernet Sauvignon-Merlot-Petit Verdot-Cabernet Franc

199,00 zł
Brutto

 

 

To wyjątkowe wino, które zostało zrobione w tradycyjnym stylu Bordeaux ze szczepów Cabernet Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc oraz Petit Verdot. Meritage to wytrawne czerwone wino, które cechuje bogaty owocowy charakter wiśni oraz jeżyn z nutami dębu, jest pełne z zrównoważoną strukturą. Wino można pić jak jest jeszcze młode, ale zdecydowanie zaleca się, aby dojrzało w butelce przez pewien okres.

 

Ilość
Dostępne

To wyjątkowe wino, które zostało zrobione w tradycyjnym stylu Bordeaux ze szczepów Cabernet Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc oraz Petit Verdot. Dość istotnym elementem przy produkcji tego wina jest to, że najpierw szczepy Cabernet Sauvignon i Merlot są poddawane fermentacji przez około 7 dni, po czym w późniejszym terminie są zbierane winogrona Petit Verdot oraz Cabernet Franc, które przechodzą podobną fermentacje. Po zakończeniu tego procesu wina są mieszane i przenoszone do beczek z francuskiego dębu w celu starzenia przez okres 8 miesięcy. To wytrawne czerwone wino, które cechuje bogaty owocowy charakter wiśni oraz jeżyn z nutami dębu, jest pełne z zrównoważoną strukturą. Wino można pić jak jest jeszcze młode, ale zdecydowanie zaleca się, aby dojrzało w butelce przez pewien okres.

Winnica została założona w 1870 roku przez Abrahama Teperberga i jego syna Zeeva Zaida Teperberga. Zarządzana przez Moti Teperberga Teperberg jest obecnie jedną z wiodących izraelskich winnic, produkującą ponad 100 odmian wina i soku winogronowego. Firma sprzedaje ponad cztery miliony butelek rocznie, lokalnie i na całym świecie. Teperberg jest wymieniany jako jedna z najbardziej znanych izraelskich winnic.

IZ113
6 Przedmioty

Opis

Kolor
czerwone
Smak
Wytrawne
Kraj
Izrael
Producent
Teperberg
Region
Ephraim Hills
Apelacja
Ephraim Hills
Szczep
Cabernet Sauvignon, Merlot, Petit Verdot, Cabernet Franc
Dojrzewanie wina
8 miesięcy
Punktacja Vivino
3.8
Tytoń, kawa, czekolada
3
Suszone owoce
3
Dojrzałe owoce
4
Konfitury, wanilia
2
Masło, orzechy
0
Tropikalne owoce
0
Warzywa, zielone owoce
3
Cytrusy, kwaśne owoce
3
Minerały
1
Ściółka leśna, fiołki
3
Piżmo, skóra
4
Dąb, dym, garbniki
4
alkohol
14%

Podobne wina

To top