Chablis Le Finage

Chablis Le Finage

150,00 zł
Brutto

 

Wino ma jasnożółtą barwę. Ekspresyjny otwarty nos przypominający delikatne kwiatowe zapachy i bardzo dojrzałe, jasne owoce jak morela czy brzoskwinia, które pojawiają się w drugiej kolejności. Pierwsze uderzenie w usta naznaczone pełnym, bujnym bogactwem zrównoważony przez napiętą kwasowość i orzeźwiającą krawędź mineralną. Giętkie i dobrze zdefiniowane wykończenie. Piękne wino, którym można się delektować na przykład jako aperitif.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wina ma jasnożółtą barwę. Ekspresyjny otwarty nos przypominający delikatne kwiatowe zapachy i bardzo dojrzałe, jasne owoce jak morela czy brzoskwinia, które pojawiają się w drugiej kolejności. Pierwsze uderzenie w usta naznaczone pełnym, bujnym bogactwem zrównoważony przez napiętą kwasowość i orzeźwiającą krawędź mineralną. Giętkie i dobrze zdefiniowane wykończenie. Piękne wino, którym można się delektować na przykład jako aperitif.

Miasto Chablis często określa się jako Złotą Bramę Burgundii. Wina z tego regionu należą do najbardziej mineralnych win z Francji. Monumentalne, subtelnie łączące krągłość dojrzałego Chardonnay z kamienną ekspresją gleby i chłodnym klimatem. Unikatowe i niepowtarzalne.

BU25
1 Przedmiot

Opis

Kolor
białe
Kraj
Francja
Producent
La Chablisienne
Region
Bourgogne
Apelacja
A.C. Chablis
Szczep
Chardonnay
Smak
Wytrawne
alkohol
12%

Podobne wina

To top