person Autor: Aleksanda Kowalska list Kategoria: #WINNETIPY W:

WINNETIPY - PREZENTOWNIK - WINO NA PREZENT

Dawki o prezentach winnych ciąg dalszy. Widzieliście już moje propozycje pojedynczych butelek win dla całej rodziny, teraz wersja bardziej bogata uzupełniona o Włoskie delikatesy.

--

Przygotowałam prezenty dla całej rodziny, znajomych, sąsiadów, cioci, szefowej, szefa... Takich prezentów możecie stworzyć bez liku i co najważniejsze zawsze będą udane bo wino zostanie wypite, oliwki zjedzone, a oliwa wykorzystana do sałatki!

--

Takie prezenty możesz komponować w sklepach specjalistycznych, lub jeżeli masz więcej czasu i nieco fantazji to przygotujesz je w domu. By to zrobić potrzebne Ci będą wiórki, albo inny wypełniający materiał, opakowanie, szyszki, brokat, lub suszone pomarańcze, przyprawy orientalne i wstążka.

--

Zastanów się jakie produkty sprawią radość Twoim bliskim, lub zapytaj doradcy co wybierają jego klienci. Prezent z butelką wina i smakołykami to zawsze udane święta!

--

Wstęp filmu nagrany w CItyWine Szczecin, a reszta filmu w CityWine Grzybowska- bardzo dziękuję za miłe przyjęcie. Prezentowane wina i zestawy upominkowe możecie kupić na www.winnica.pl, w sklepach CitywWine i La Passion du Vin.

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
To top