Rocca delle Macie

Historia - Producenci wina w regionie CHIANTI CLASSICO od 1973

Rocca delle Macìe powstała w 1973 roku, kiedy Italo Zingarelli - producent filmu Ettore Scola „We All Loved Each Other So Much”, a także niezwykle popularnej serii filmów z udziałem duetu komediowego Bud Spencer i Terence Hill (w tym „They Call Me Trinity” ”I„ Trinity Is Still My Name ”) - postanowił zrealizować swoje życiowe marzenie, nabywając posiadłość„ Le Macìe ”- o łącznej powierzchni 93 hektarów (230 akrów), z których tylko dwa były przeznaczone pod winnicę, a następnie stworzyć winiarnię w sercu regionu Chianti Classico.

 

Miłość i pasja Toskanii są przekazywane przez Italo jego synom Sergio i Fabio oraz córce Sandrze. W 1985 r. Sergio, najmłodszy syn Italo, stał się osobiście odpowiedzialny za ogólnoświatową sieć dystrybucji, a w 1989 r. wraz z żoną Danielą u boku został mianowany Prezesem Spółki.

W ramach długoterminowej strategii biznesowej i determinacji w dążeniu do jakości, Sergio wspólnie ze swoją siostrą Sandrą, konsoliduje i rozwija ojcowską firmę, która staje się popularna na całym świecie, zdobywając wiele nagród i wyróżnień za swoje wina.

 

Rodzina Zingarelli Nasza filozofia

„Mojemu ojcu Italo udało się nasycić nas wielką pasją do toskańskiej ziemi i sztuki wytwarzania wina. Krótko mówiąc, dał nam pragnienie i chęć do kontynuowania tej niekończącej się historii, która łączy wino z ludzkim życiem. Swoją żelazną wolą nauczył mnie, że życie z pracy w ziemi wymaga determinacji. Zawsze oferowaliśmy wina, których jakość i niezawodność odzwierciedlają sprawność organizacyjną i profesjonalizm firmy. Wierzymy, że prostota i autentyczność relacji z naszymi klientami są niezbędnymi elementami dla każdego rodzaju partnerstwa. Jesteśmy przekonani, że firmy rozwijają się i stają coraz lepsze tylko dzięki temu, że dotrzymują kroku rynkowi i wytrwale w dążą do swoich celów.”

Sergio Zingarelli

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

To top