Bodegas la val

Bodegas La Val

„Wino powstaje w winnicy” - to jest filozofia Bodegas La Val w pigułce. Inwestujemy w produkowane wina z własnych tradycyjnych winnic.

Historia

Założona w 1985 r. przez José Limeres Guille, obecnie honorowego prezesa, La Val prowadzi nas do tego, czym jesteśmy dzisiaj. Zaczynaliśmy w O Rosal, u ujścia rzeki Miño, z winnicą La Val. Z tego wywodzi się nasze imię. Apelacja D.O. Rias Baixas towarzyszy nam od samego początku. Promowaliśmy powstanie Rias Baixas Denomination of Origin w 1988 roku i od tego czasu jesteśmy członkami organizacji Consejo Regulador. Wytwarzanie win gatunkowych wymaga posiadania odpowiedniego terenu. Dlatego w 1989 i 1990 roku posadziliśmy winnice Arantei i Taboexa, a następnie w 2012 roku Porto. W 2003 roku produkcja została przeniesiona do Finca Arantei, w parafii Salvaterra de Miño, z nowoczesną winiarnią wyposażoną w najnowocześniejszą technologię. Budynek otoczony jest 35-hektarową plantacją o powierzchni użytkowej 6600 m². W 2010 r. nastąpiła zmiana akcjonariuszy i rodzina Limeres ma niewielki udział. Wśród grupy inwestorów Fernando Bandeira jako partner zarządzający i Antonio Ruiloba jako partner-administrator zostali nowymi właścicielami winnicy.

Certyfikat BRC

Nasze wino osiąga najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa żywności. Jesteśmy jedną z niewielu winnic, nie tylko wśród Rias Baixas D.O., ale w Galicji, certyfikowanych przez British Retail Consortium (BRC) jedną z najważniejszych akredytacji w zakresie jakości i bezpieczeństwa żywności. Ten certyfikat ceni tradycyjne połączenie wina z najnowszą technologią. Ciągłe wysiłki na rzecz doskonalenia i dążenia do doskonałości zawsze prowadzą nas do innowacji w naszym procesie produkcji. W rezultacie nasza oferta obejmuje wina najwyższej jakości.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

To top