person Autor: Aleksanda Kowalska list Kategoria: #NIEMAJAKWWINNICY W:

Bodegas Salentein najlepszą winnicą na świecie!

Od zawsze słyszeliśmy i byliśmy przekonani o wyjątkowych winnicach Bodegas Salentein, ich winiarniach, budynkach użyteczności publicznej i... wysokiej jakości win. POZNAJ WINA BODEGAS SALENTEIN!

 

Tym razem wszystkie te elementy zostały docenione przez organizację WBV - World's Best Vineyards – która posiadłości, pracę i szereg elementów Bodegas Salentein sklasyfikowała na 9 miejscu wśród 50 najlepszych miejsc winiarskich całego świata. Uroczysta ceremonia ogłoszenia wyników odbyła się niedawno w hiszpańskiej Rioja.

 

 

 

Czym jest organizacja World's Best Vineyards (WBV)?

 

Corocznie WBV przedstawia listę 50 najbardziej niesamowitych doświadczeń związanych z winnicami — najlepsze miejsca, w których można skosztować wyśmienitych win i dowiedzieć się więcej o winiarstwie i uprawie winorośli, z najlepszymi widokami, restauracjami i zakwaterowaniem. Organizacja jest kuratorem prestiżowej listy winnic z 5 kontynentów.

 

 

 

Co WBV mówi o Bodegas Salentein?

 

W zasięgu wzroku wspaniałych Andów, Bodegas Salentein poświęca się wyrażaniu serca i duszy Mendozy, Doliny Uco. Filozofię tę można znaleźć w trosce o winnice, doskonałości piwnicy, poświęceniu zespołu winiarzy i jakości win.

  

 

Oto film o wszystkich 50 wyjątkowych miejscach winiarskich na świecie:

 

 

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
To top