Reserva Collection Cabernet Sauvignon 37,5 cl

Reserva Collection Cabernet Sauvignon 37,5 cl

32,00 zł
Brutto

 

Mała butelka. Winogrona do produkcji tego wina są najwyższej jakości i muszą przejść dokładną selekcję. To eleganckie wino dojrzewa później przez 12 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu. Wino jest dobrze zbudowane i elegancko wyważone z odrobiną wanilii i dębu. Mocne aromaty jeżyn i delikatna struktura tanin.

Ilość
Dostępne

Winogrona do produkcji tego wina są najwyższej jakości i muszą przejść dokładną selekcję. To eleganckie wino dojrzewa później przez 12 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu. Wino jest dobrze zbudowane i elegancko wyważone z odrobiną wanilii i dębu. Mocne aromaty jeżyn i delikatna struktura tanin.

Pierwsze winnice w Dolinie Maule, położonej 250 kilometrów na południe od stolicy Chile – Santiago, zakładane były już pod koniec XVI wieku przez pierwszych kolonizatorów przybyłych na te tereny z Hiszpanii. Dolina Maule jest jednym z najważniejszych chilijskich regionów produkujących wino, ze zdefiniowaną przez tamtejszy system apelacyjny i prawnie chronioną nazwą miejsca pochodzenia i uprawy winorośli. Jest to jeden z największych regionów uprawy winorośli w Chile. Jest również jedną z najstarszych i najbardziej zróżnicowanych dolin w kraju.

Wino produkowane jest przez spadkobierców przybyłej do Chile pod koniec XIX wieku włoskiej rodziny winiarzy – Casanova. Wina z etykietą Hugo Casanova odznaczają się niezwykłą finezją, elegancją i wyjątkową równowagą pomiędzy wszystkimi najważniejszymi elementami każdego z nich.

CI40
6 Przedmioty

Opis

Kolor
czerwone
Kraj
Chile
Producent
Hugo Casanova
Region
Maule Valley
Apelacja
Velle De Maule
Szczep
Cabernet Sauvignon
Smak
Wytrawne
Dojrzewanie wina
10 miesięcy
Punktacja Vivino
3.5
Tytoń, kawa, czekolada
3
Suszone owoce
4
Dojrzałe owoce
2
Konfitury, wanilia
3
Masło, orzechy
1
Tropikalne owoce
2
Warzywa, zielone owoce
1
Cytrusy, kwaśne owoce
3
Minerały
3
Ściółka leśna, fiołki
2
Piżmo, skóra
2
Dąb, dym, garbniki
3
alkohol
13,5%

Podobne wina

To top