Salzl New Style

Salzl New Style

125,00 zł
Brutto

 

 

  

Intensywny złoty kolor z zielonymi refleksami. W nosie cudownie intensywnie dojrzałe owoce, egzotyczne owoce tropikalne, jabłka, suszone morele, ananas, trochę papai, wanilii, odrobina kokosa i białej czekolady, niuanse kadzidła i przyjemne korzenne nuty. Cudownie gęsta i niesamowicie kremowa konsystencja. Mocne na podniebieniu – dużo owoców z subtelnym słonym, mineralnym wykończeniem, które orzeźwia i zachęca do delektowania się.

Ilość
Dostępne

Intensywny złoty kolor z zielonymi refleksami. W nosie cudownie intensywnie dojrzałe owoce, egzotyczne owoce tropikalne, jabłka, suszone morele, ananas, trochę papai, wanilii, odrobina kokosa i białej czekolady, niuanse kadzidła i przyjemne korzenne nuty. Cudownie gęsta i niesamowicie kremowa konsystencja. Mocne na podniebieniu – dużo owoców z subtelnym słonym, mineralnym wykończeniem, które orzeźwia i zachęca do delektowania się.

Winnica Salzl Seewinkelhof znajduje się w Illmitz, w otoczeniu malowniczych jezior i Rrówniny Neusiedler See - Parku Narodowego Seewinkel, w najbardziej wysuniętym na wschód stanie Austrii w Burgenlandzie. Winnica od wielu lat jest firmą rodzinną. Wina znane są z typowej miękkości i ciepła cechy Seewinkel, odzwierciedlające spokojne i niekończące się równiny.

AU45
1 Przedmiot

Opis

Kolor
białe
Smak
Wytrawne
Kraj
Austria
Producent
Weingut Salzl Seewinkelhof
Region
Burgenland
Szczep
Chardonnay
Tytoń, kawa, czekolada
1
Suszone owoce
3
Dojrzałe owoce
2
Konfitury, wanilia
2
Masło, orzechy
4
Tropikalne owoce
3
Warzywa, zielone owoce
3
Cytrusy, kwaśne owoce
3
Minerały
1
Ściółka leśna, fiołki
1
Piżmo, skóra
0
Dąb, dym, garbniki
0
alkohol
14%

Podobne wina

To top